Szakterület:

Ügyfélszolgálat

Posztolás dátuma:

2018.07.04

Végzettség

középiskola / gimnázium

Telefonos ügyintézőket keresünk Ügyfélszolgálati csapatunkba!

  • Ha szereted a fiatalos és együttműködő csapatmunkát;
  • Szívesen dolgoznál egy dinamikusan növekvő hazai cégnél;
  • Érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt;
Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Rákóczi u. 8/1.

Feladatok:
  • Ügyfélbejelentések, panaszok kivizsgálása;
  • E-mailen, telefonon beérkező ügyfél jelzések megválaszolása;
  • Információnyújtás e-mailben, telefonon;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal;
Elvárások:
  • Érettségi és/vagy középfokú végzettség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;

Előnyt jelent:
  • Ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Tagja lehetsz egy stabil hátterű, elismert vállalat életének;
  • Izgalmas, kihívást jelentő munkafolyamatokban vehetsz részt;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést biztosítunk;
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken való részvételt nyújtunk;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben;
  • Fiatalos, dinamikus, támogató csoportok, jó hangulatú munkahelyi légkör;
  • Fejlődő és innovatív vállalatnál, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok;
  • Versenyképes fizetés;
  • Kiemelkedő juttatási csomag;