Szakterület:

Egyéb

Posztolás dátuma:

2019.05.22

Napi munkaidő

Részmunkaidő

Végzettség

általános iskola

Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt. Precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, akkor jelentkezz erre 4 órás állásra!

Kizárólag megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Baja - Csermák tér 4. (Dunatáj Áruház)
  • Békéscsaba - Szarvasi út 77.
  • Budakalász - Omszk park 4.
  • Budaörs - Malomkő u. 5. (a Praktiker mellett)
  • Budapest - Bevásárló utca 4. (KIKA mellett)
  • Budapest - Örs vezér tere 24. (Sugár Üzletközpont)
  • Budapest - Vak Bottyán u. 75/B. (KÖKI Terminál, 203. üzlet)
  • Budapest - Futó u. 37-45. (Corvin Bevásárlóközpont)
  • Csömör - Határ út 8.
  • Debrecen - Füredi utca 27.
  • Dunakeszi - Pallag u. 7
  • Eger - Rákóczi u. 95/2.
  • Esztergom - Dobogókői u. 84. (Park Center)
  • Győr - Vasvári P. u. 1/A (Győr Plaza)
  • Kiskunhalas - Füzér u. 2
  • Miskolc - Szentpéteri kapu 80/A (Stop Shop)
  • Nyíregyháza - Pazonyi út 37.
  • Oroszlány - Rákóczi u. 90.
  • Pécs - Megyeri út 76. (Pécs Plaza)
  • Sopron - Határdomb u. 1-2. (Alpha Park)
  • Székesfehérvár - Holland Fasor 1. (Next stop)
  • Szolnok - Felső Szandai rét 3.
  • Tatabánya - Győri út 7-9.
  • Veszprém - Rákóczi u. 8/1.

Feladatok:

Az üzlettér, a raktár és a berendezések tisztán tartása, portalanítása.
A vizes blokkok, öltöző, konyha takarítása

Elvárások:

Megváltozott munkaképességet igazoló rehabilitációs kártya

Precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil cégháttér
Fiatalos, dinamikus csapat
Hosszú távú munkalehetőség