Szakterület:

Értékesítés

Posztolás dátuma:

2019.12.12

Végzettség

főiskola

Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt. Precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, és szereted a kihívásokat, akkor jelentkezz erre az állásra!

Munkavégzés helye:
  • Budapest - Futó u. 37-45. (Corvin Bevásárlóközpont)
  • Debrecen - Füredi utca 27.
  • Szolnok - Téglagyári út 30. (TESCO)

Feladatok:
  • Az adott területhez tartozó 6-10 áruház értékesítési folyamatainak irányítása és ellenőrzése;
  • a terület és az egyes áruházak értékesítési céljainak és fő mutatószámainak meghatározása, nyomon követése, elemzése;
  • az áruházak rendszeres személyes felkeresése, az áruházi kereskedelmi folyamatok ellenőrzése, és fejlesztési irányok kijelölése;
  • a területen található áruházak személyzetének motiválása, részvétel a kiválasztásban és koordináció a képzésben;
  • a területen tapasztalható piaci változások nyomon követése, riportálása és javaslattétel a piaci lehetőségek kihasználására és kockázatok elkerülésére;
  • napi – heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, beszámolók készítése.

Elvárások:
  • Hasonló pozícióban szerzett vezetői tapasztalat,
  • kiskereskedelmi láncnál betöltött hasonló pozíció,
  • 3-5 év szakmai tapasztalat,
  • Magas szintű Excel tudás,
  • Országos munkavégzés

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • SAP ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria rendszerű extra juttatás
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség