Szakterület:

HR

Posztolás dátuma:

2018.11.15

Végzettség

főiskola

Ha szeretnél egy dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljeskörű koordinációja
  • A potenciális jelölteket leginkább célzó álláshirdetések összeállítása
  • A meghirdetett munkakörökhöz a leghatékonyabb toborzási csatornák kiválasztása
  • Pályázatok előszűrése
  • Jelöltek interjúztatása
  • Szakterületi vezetők támogatása a legjobb munkaerő megtalálása érdekében
Elvárások:

Csatlakozz hozzánk, ha

  • HR vagy gazdasági területen szereztél felsőfokú végzettséget
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalattal rendelkezel
  • Nyitott személyiség vagy és könnyen megtalálod a hangot az emberekkel
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés nagyvállalati környezetben
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Belső és külső szakmai képzések