Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.12.10

Végzettség

általános iskola

Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt. Precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, és szereted a kihívásokat, akkor jelentkezz erre az állásra!​

Munkavégzés helye:
  • Győr - Malomszéki u. 9. Family Center

Feladatok:
  • Túrajárat szerinti kiszállítás
  • A termékek vásárlói igény szerinti lerakodása, behordása
  • Szállítási idők pontos betartása
  • Termékek átvételének és átadásának nyilvántartása
Elvárások:
  • „B” kategóriás jogosítvány, autóvezetési tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önállóság
  • Stressz tűrő képesség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Teljesen új tehergépjárműpark
  • Változatos feladatok
  • Kiszámítható, fix munkaidő