Szakterület:

Értékesítés

Posztolás dátuma:

2018.08.10

Végzettség

középiskola / gimnázium

Veszprémi központunkba keresünk kereskedelmi elemző munkatársat! Fiatalos csapat, versenyképes jövedelem, lehetőség a kereskedelmi iparág és elemzői szemlélet megismerésére.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Kereskedelmi és marketing jelentések készítése;
    • Értékesítés nyomon követésé (napi, havi, valamint éves bontásban);
    • Boltok és cikkcsoportok nyereségességének elemzése;
    • Marketing kampányok teljesítményének mérése (online/offline egyaránt);
  • Piackutató cégek adatainak rendszerezése, piacrész elemzése;
  • Versenytárs aktivitások követése, értékesítésre gyakorolt hatásuknak kimutatása;
  • Meglévő jelentések fejlesztése, aktualizálása;
  • Kérés esetén egyedi riportok összeállítása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági szakirány);
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalt (kereskedelmi cégnél vagy elemzői pozícióban);
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete;
  • Proaktív beállítottság;
  • kiváló kommunikációs- és együttműködő készség.

  • SAP és/vagy Üzleti Intelligencia (BI) rendszerek ismerete;
  • Visual Basic makró írás képessége;
  • Középfokú angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem;
  • hosszú távú munka – és karrierlehetőség;
  • stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat;
  • korszerű munkakörülmények.