Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.05.20

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk!
Küldd el jelentkezésed logisztikai elemző állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • MS excelben makró programozás
  • SQL lekérdezések használata
  • MS Visio-ban fájlok készítése
  • Logisztikai adatok kielemzése, tervezése, grafikus ábrázolása
  • Raktári IT infrastruktúra úm. PDA-k, routerek, access pontok, szerverek, nyomtatók üzembehelyezése, konfigurálása, hibaelhárítás
  • SAP vállalt irányítási rendszerből történő adatok exportálása, elemzése
Elvárások:
  • SQL, MS Access felhasználói ismeretek
  • Excel magas szintű ismerete
  • MS-Visio ismerete
  • Raktári és szállítási KPI-ok átfogó ismerete és képesség az adatok elemzésére
  • Elhivatott, tettrekész személyiség, aki képes komplex, gyorsan változó környezetben dolgozni, gyakran változó prioritásokkal
  • Határidő-orientált munkavégzés
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Online „világ” ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Felelősségteljes pozíció
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség