Szakterület:

Adminisztráció

Posztolás dátuma:

2019.12.05

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk!
Küldd el jelentkezésed raktári adminisztrátor állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • Bevételezés PDA vonalkód olvasóval
  • Online rendelésekhez kapcsolódó számlák nyomtatása
  • Online rendelésekhez kapcsolódó fuvarlevelek készítése, nyomtatása
  • Visszáruhoz kapcsolódó jóváíró számlák készítése
  • Logisztikai adatok elemzése
  • Kapcsolattartás ügyfélszolgálattal, pénzüggyel és futárszolgálatokkal
  • SAP vállalt irányítási rendszerből történő adatok exportálása, elemzése
  • Beérkezett áruk bevételezése készletnyilvántartó rendszerbe
  • Szállítólevelek leigazolása, eltérés esetén jegyzőkönyv kiállítása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • Excel magas szintű ismerete
  • Határidő-orientált munkavégzés
  • Elhivatott, tettre kész személyiség, aki képes komplex, gyorsan változó környezetben dolgozni, gyakran változó prioritásokkal

Előnyt jelent:
  • Raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Online „világ” ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Felelősségteljes pozíció
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség