Szakterület:

Műszaki

Posztolás dátuma:

2019.02.28

Végzettség

általános iskola

Amennyiben a megváltozott munkaképességed igazolni tudod, precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban, akkor jelentkezz erre az állásra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Bevásárló udvar közlekedőútjainak, parkolójának, járdáinak tisztántartása.
  • Teljes külső területen darabos szemét összegyűjtése.
  • Kihelyezett szemétgyűjtő edények ürítése, zsákok cseréje.
  • Téli időszakban kézi hó eltakarítási és síkosság mentesítési munkálatok végzése.
  • Portálok külső üvegfelületeinek tisztítása eseti jelleggel.
  • Őszi időszakban lehullott falevelek összegyűjtése.
Elvárások:

Megváltozott munkaképességet igazoló rehabilitációs kártya

Precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil cégháttér
Fiatalos, dinamikus csapat
Hosszú távú munkalehetőség