Szakterület:

Pénzügy

Posztolás dátuma:

2019.03.01

Végzettség

OKJ-s rendszerű tanfolyam

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
Küldd el jelentkezésed bérelszámoló állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Aktív részvétel munkaügyi, bérszámfejtési, társadalombiztosítási feladatokban
  • Törvényi szabályozások, változások folyamatos nyomon követése
  • Munkavállalók be- és kilépésével, kapcsolatos ügyintézés, lejelentés
  • Munkabér elszámolása
  • MEP bevallás, MEP statisztikák készítése
  • Betegszabadság, Táppénz, CSED törvény szerinti megállapítása
  • Külső letiltások felvitele bérbe, hatóság, végrehajtó részére visszaigazolás elküldése
  • Havi és éves munkaügyi statisztika jelentés elkészítése
  • Cafeteria kifizetések kezelése
Elvárások:
  • Legalább 1-3 év munkaügyi, bérszámfejtési, társadalombiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Naprakész munkajogi, munkaügyi ismeretek
  • Bér és TB ügyintézői végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeretek (kiemelten Excel)
  • Bérszámfejtési rendszerismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság és jó problémamegoldó készség
  • Precizitás

Előnyt jelent:
  • Progadat, Login , C1 rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség