Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.06.28

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk!
Küldd el jelentkezésed diszpécser állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • Belföldi fuvarszervezés – Saját, ill. alvállalkozói fuvareszközökkel
  • Riportok készítése
  • Kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel, fuvarozókkal
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Kapcsolódó dokumentumok naprakész kezelése, adatok rögzítése
  • EKAER adminisztráció
Elvárások:
  • MS Excel – Haladószint
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz, magas minőségű munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Gyors és hatékony problémamegoldó készség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Rugalmasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
  • Fuvarszervezési tapasztalat
  • MS Excel makró
  • SAP ismerete
  • E-kereskedelmi háttérrel rendelkező cégnél szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat