Szakterület:

Adminisztráció

Posztolás dátuma:

2019.07.18

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk!
Küldd el jelentkezésed logisztikai igazgatósági asszisztens állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • Logisztikai igazgatóság adminisztratív teendőinek támogatása
  • Kapcsolattartás a cég társosztályainak munkatársaival, partnereivel személyesen, telefonon és írásban
  • Napi logisztikai riportok, KPI-ok, prezentációk elkészítése
  • Szerződések, számlák és egyéb dokumentumok iktatása
  • Hivatali ügyintézés
  • Megbeszélések előkészítése, emlékeztetők készítése
  • Vendégek fogadása, asszisztencia
Elvárások:
  • Pályakezdő felsőfokú diplomával logisztikai, gazdasági vagy kereskedelmi területen vagy középfokú végzettség esetén
    hasonló területen megszerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • Excel, Word és PowerPoint magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önállóság, gyorsaság, határozottság, jó szervezőkészség
  • Logisztika iránti érdeklődés

Előnyt jelent:
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség