Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.09.27

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk!
Küldd el jelentkezésed készletellenőr állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • A raktári készletek szisztematikus ellenőrzése SAP WM modulban PDA segítségével
  • Komissió közben talált mennyiségi és/vagy minőségi eltérések kivizsgálása, korrekciója.
  • A készletellenőrzési folyamatok eredményének napi vezetése, riportok küldése az adminisztráció és a vezetőség felé.
  • Speciális tárolást igénylő termékek - szavatossági idő, speciális tárolási körülményeket igénylő áruk nyomon követése.
  • Aktív részvétel az ad-hoc és rendszeres leltárakban.
  • Kampányok alatt a raktári operációban való részvétel.
  • Egyéb, a felettese által meghatározott adminisztratív feladatok végrehajtása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Készletellenőrzésben, készletkezelésben eltöltött minimum 2 éves tapasztalat
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat vezetőállásos (3313) és vezetőüléses (3324) targoncára
  • Vállalatirányítási rendszerek raktárkezelő moduljának ismerete
  • Rendszerszemlélet, elemző gondolkodás

Előnyt jelent:
  • SAP WM ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményarányos havi mozgóbér
  • Munkába járás támogatás
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés