Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.11.21

Végzettség

általános iskola

Rövid leírás:

Érdekel a műszaki cikkek világa?

Az Euronics közel 30 éve azon dolgozik, hogy mindenkihez eljuttassa a legújabb innovációkat. Segíts te is minket ebben, Áruátvevő - Árukiadó munkakörben!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • Beérkező és kimenő áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, átvétele és kiadása
  • Raklapok fóliázása.
  • A kapcsolódó dokumentációk elkészítése.
  • Szoros együttműködés az Adminisztrációs csapattal.
  • A szkennerek/kézi adatrögzítő berendezések kezelése.
  • Részvétel a leltározási feladatokban
  • Raktári áruk felelős kezelése
  • Egyéb, a csoportvezetőtől vagy műszakvezetőtől kapott utasítás, raktári feladatok végrehajtása
Elvárások:

  • Pontos precíz munkavégzés
  • Számítógép alapszintű használata
  • 2 műszak vállalása

Előnyt jelent:
  • Web raktári környezetben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • 100%-os útiköltségtérítés
  • Targoncás jogosítvány (gyalogkíséretű 3312, vezetőállásos 3313, vezetőüléses 3324) megléte esetén 13. havi fizetés
  • Stabil cégháttér
  • Felelősségteljes pozíció
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség