Szakterület:

Beruházás

Posztolás dátuma:

2019.08.22

Végzettség

egyetem

Ha rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.

Küldd el jelentkezésed beruházási osztályvezető állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Új műszaki beruházási projektek megvalósítása (felmérés, előkészítés, kivitelezés)
  • Beruházási osztály működésének irányítása
  • Beruházási költség tervek elkészítése
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kivitelezői szerződések szakmai előkészítése
  • Helyszíni projektvezetői feladatok ellátása, a munkák szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Megvalósult műszaki beruházások, fejlesztések műszaki lezárása, elszámolások elkészítése, pótmunkák, garanciális hibák javításainak koordinációja, ellenőrzése, garanciális bejárások lebonyolítása
  • Projekt költség kimutatások készítése, riportolása
  • Ingatlanüzemeltetési folyamatok szakmai támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki manager)
  • Kitűnő számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó képesség, pontos határidő-betartás
  • Jó kommunikáció és együttműködési képesség
  • Önállóság, terhelhetőség, tanulási hajlandóság
  • Határozott fellépés, minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete,

Előnyt jelent:
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É, MV-É-M)
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlat,
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria)
  • Céges gépjármű
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség