Szakterület:

HR

Posztolás dátuma:

2019.08.14

Végzettség

középiskola / gimnázium

Nálunk a teljes toborzási folyamat során szabad kezet kapsz, hogy a lehető legváltozatosabb módokon érd el, tájékoztasd, majd kiválaszd áruházaink különböző pozícióira a megfelelő, új munkatársakat.
A munkád sokszínű, mozgalmas lesz. Az áruházvezetőkkel egymást támogató csapatként dolgozhattok együtt.

Szeretni fogod a munkádat nálunk, ha:

  • Rugalmas vagy és szereted, ha megfelelő önállóságot kapsz
  • A toborzási feladatokra szakmai kihívásként gondolsz
  • Tudsz és szeretsz vezetni
  • Barátságos, nyitott személyiség vagy és szeretsz emberekkel foglalkozni

Munkavégzés helye: Budapest és a nyugati országrész áruházai

Munkavégzés helye:
  • Budapest - Könyves Kálmán Krt. 12-14.

Feladatok:
  • A változó igényeknek megfelelő toborzás különböző pozíciókra
  • Napi kapcsolattartás a régió áruházaival
  • A toborzás teljes folyamata: hirdetések feladása, jelöltek kiválasztása külső, belső adatbázisokból, direkt megkeresések (social media), telefonos előszűrés, interjúztatás, kiválasztás
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Az új munkatársak beintegrálásának nyomon követése
  • Részvétel az elégedettségi felmérésben
  • Kapcsolattartás a HR osztállyal, naprakész információátadás
Elvárások:
  • 2-3 év toborzásban szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott fellépés
  • Önállóság

Előnyt jelent:
  • (szakirányú) felsőfokú végzettség
  • Kereskedelmi hálózatnál szerzett HR tapasztalat
  • Projektvezetésben való jártasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
  • Céges telefon, laptop, autó
  • Korszerű munkakörülmények