Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2018.08.10

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel nagyvállalati környezetben szerzett logisztikai tapasztalattal, akkor Téged keresünk.

Küldd el jelentkezésed logisztikai vezető állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • A központi raktár üzemeltetésének kontrollja;
  • 80 telephely áruellátásának felügyelete;
  • a házhozszállítási csoport vezetése;
  • a házhozszállítási alvállalkozók felügyelete;
  • bolti áruallokáció technikai lebonyolítása;
  • az online részleg árukiadási és fuvarozási területének vezetése.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • legalább 5 éves vezetői pozícióban eltöltött tapasztalat;
  • több éves – elsősorban belföldi – fuvarozási tapasztalat;
  • kiszállítási területen szerzett tapasztalat;
  • globális vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • mobilitás;
  • gyors, precíz, önálló munkavégzés;
  • terhelhetőség;
  • kiváló kommunikációs- és együttműködő készség.

Előnyt jelent:

SAP ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem;
  • hosszú távú munka – és karrierlehetőség;
  • stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat;
  • korszerű munkakörülmények.