Szakterület:

Pénzügy

Posztolás dátuma:

2019.10.01

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha szeretnél egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk

Számlaellenőr / Árazási felelős munkakörre!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Beérkező számlák formai, tartalmi ellenőrzése
  • Számlákkal kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • Beszállítói árjóváírás számláinak könyvelése
  • Iktatás, nyilvántartások vezetése
  • Jelentések, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Kapcsolattartás partnerekkel
Elvárások:
  • Középfokú pénzügyi, számviteli végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Hosszútávú elkötelezettség
  • Jó kommunikációs- és együttműködő készség

  • Számviteli-pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Integrált könyvelési programok ismerete (SAP)
Amit kínálunk:
  • Stabil cégháttér
  • Szakmai fejlődés
  • Kiszámítható, fix munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria