Szakterület:

Műszaki

Posztolás dátuma:

2019.04.26

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha szeretnél egy dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk

Gépjárműflotta-üzemeltető munkakörre!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Gépjárművek kötelező, illetve eseti karbantartásainak koordinálása;
  • Gépjármű okmányok érvényességének ellenőrzése, azok ügyintézése;
  • Balesetek, rendkívüli káresemények során szükséges ügyintézés lebonyolítása;
  • 3,5 tonna alatti kisteher gépjárművek menetleveinek adminisztrációja;
  • Teljes flottát érintő kimutatások készítése;
  • Gépjármű futásteljesítménnyel kapcsolatos kimutatások készítése;
  • Gépjárműflottából kijelölt járművek értékesítésének teljes lebonyolítása;
  • Gépjármű beszerzések lebonyolítása;
  • Területtel összefüggő szerződések folyamatos naprakészen tartása, a szerződésbe foglalt tartalmi elemek hatékony érvényesítése;
  • 1 fő gépjárműflotta adminisztrátor munkájának irányítása;
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Precizitás és felelősségteljes munkavégzés;
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs készségek
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a beosztott kolléga irányítására;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Office programok ismerete;

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Stabil cégháttér
  • Kiszámítható, fix munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria