Szakterület:

Pénzügy

Posztolás dátuma:

2019.05.06

Végzettség

általános iskola

Ha szeretnél egy dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk

Kontírozó könyvelő munkakörre!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Bejövő költségszámlák könyvelése számviteli szabályoknak és a Társaságnál irányadó számlarendnek, költséghelyes megosztásnak megfelelően
  • Szállító egyeztetések lefolytatása
  • Költségszámlák archiválása, irattározása
  • Havi költségelhatárolási javaslatok készítése
  • Elhatárolások könyvelése, visszavezetése
  • Vegyes könyvelési tételek dokumentációjának összeállítása, jóváhagyás után könyvelése
  • Havi, negyedéves és éves zárási ütemterv szerinti feladatok határidőre történő elvégzése
  • Kapcsolattartás a cégen belüli társosztályokkal, egyeztetések elvégzése
  • Riportok, statisztikák készítése
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Számviteli szaktudás
  • Felhasználói informatikai ismeretek (Excel, Word).
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Alaposság, talpraesett kiállás
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Erős csapatszellem

  • Számviteli-pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Integrált könyvelési programok ismerete (SAP)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiszámítható, fix munkaidő
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Cafeteria