Szakterület:

Beszerzés

Posztolás dátuma:

2019.07.18

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
Küldd el jelentkezésed Beszerzési adminisztrátor állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Naprakész szállítói készlet visszaigazolások beszerzése, kezelése, feltöltése az adott felületre
  • Kapcsolattartás a szállítókkal
  • A beszerző munkájának segítése, kimutatások, statisztikák készítése
  • Új termékek belistáztatási folyamatának elindítása, szükséges adatok megadása
  • Heti ill. havi akciós listák betöltése és frissítése a kapott információk alapján
  • A kijelölt konkurens webáruházak banner hirdetéseinek dokumentálása, a változások nyomon követése, és lejelentése
  • Szórólapok online feltöltése
Elvárások:
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló problémamegoldásra és csapatmunkára alkalmas személyiség
  • Monotónia tűrése

Előnyt jelent:
  • Műszaki termékek ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiszámítható, fix munkaidő
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Cafeteria