Szakterület:

Műszaki

Posztolás dátuma:

2019.08.12

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
Küldd el jelentkezésed Üzletberendezés tervező állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Műszaki áruházak üzletberendezéseinek tervezése
  • Tervezéshez szükséges helyszíni felmérések elvégzése
  • Üzletberendezések kivitelezésére árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kivitelezői szerződések szakmai előkészítése
  • Megvalósult kivitelezések szakmai átvétele, műszaki adminisztrációja, elszámolások elkészítése, pótmunkák, garanciális hibák javításainak koordinációja, ellenőrzése, garanciális bejárások lebonyolítása
  • Üzemeltetési folyamatok szakmai támogatása
Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Kitűnő számítógépes ismeret (Word, Excel, tervező programok)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó képesség, pontos határidő-betartás
  • Jó kommunikáció és együttműködési képesség
  • Önállóság, terhelhetőség, tanulási hajlandóság
  • Határozott fellépés, minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete,

  • Több éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség