Szakterület:

Értékesítés

Posztolás dátuma:

2019.08.05

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha szeretnél egy dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk

Áruházvezető koordinátor munkakörre!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)
  • Debrecen - Füredi utca 27.
  • Eger - Rákóczi u. 95/2.
  • Győr - Vasvári P. u. 1/A (Győr Plaza)
  • Kaposvár - Berzsenyi D. u. 9.
  • Miskolc - Szentpéteri kapu 80/A (Stop Shop)
  • Nyíregyháza - Pazonyi út 37.
  • Pécs - Megyeri út 76. (Pécs Plaza)
  • Sopron - Határdomb u. 1-2. (Alpha Park)
  • Szeged - Szabadkai út 7.

Feladatok:
  • Áruházi dolgozók munkájának támogatása, koordinálása és kontrollálása;
  • aktív részvétel az üzlet értékesítési tervének megvalósításában;
  • áruházi folyamatok javítása;
  • jelentések, statisztikák, riportok készítése;
  • áruházi személyzet kiválasztása.
Elvárások:
  • Kereskedelemben eltöltött minimum: 3 év szakmai tapasztalat, ebből legalább 1 év áruházvezetői gyakorlat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • célorientált, lendületes, kimondottan dinamikus személyiség;
  • határozott fellépés, kiváló kommunikációs- és együttműködési képesség;
  • felelősségteljes, lojális, motivált személyiség;
  • nagyfokú teherbírás és stressz tűrő képesség.

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség