Szakterület:

Marketing

Posztolás dátuma:

2019.05.31

Végzettség

OKJ-s rendszerű tanfolyam

Legfőbb feladata frontenden megjelenő információk háttérrendszerekben való menedzsmentje a lehető legszéleskörűbb tudással.
Átlátja, ismeri a teljes backoffice és CMS rendszert.

A rá bízott feladatokat, módosításokat, mindig időre és hiba nélkül végzi el.

Céljának tűzi ki a felületek és a rajtuk való kommunikáció proaktív fejlesztését a ügyfelek pozitív online véleménye érdekében.
Fontosnak tartja a statisztikákat, azok követését és az abból kinyerhető összefüggések és információk érdekében rendszeresen frissíti az online osztályt támogató kimutatásokat.

Munkavégzés helye:
  • Budapest - Könyves Kálmán Krt. 12-14.

Feladatok:

Főbb feladatok és felelősségek

  • Hybris rendszer háttérfolyamatainak kezelése / beállítása
    • A rendszer és backoffice marketing által használt funkcióinak teljeskörű ismerete
    • Tesztelések, hibák javításának menedzselése
    • Új Termékek feltöltése a WCMS rendszerben (termékfeltöltő program segítségével)
    • Weboldalon lévő termékek elérhetőségének ellenőrzése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Kulcsfontosságú teljesítménymutatók

  • Oldalon megjelenő anyagok határidőre való frissítése
  • Statisztikák meghatározott napra való elkészítése / hiánytalan kitöltése
  • Oldalon megjelenő anyagok felügyelete, azonnali javítása
  • Oldalon megjelenő anyagok SEO szempontból optimalizált változatának alkalmazása
    • Keresőoptimalizálásban jártas munkatárs iránymutatása alapján
    • Képek optimalizálása, html tagolások, alt szövegek, meta leírások beállítása

Eredmények napi/heti szintű vizsgálata és prezentálása a közvetlen vezető felé.

Elvárások:
  • Marketing/marketingkommunikációs végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés vágya
  • Jó kommunikációs készség
  • Vidám, pozitív személyiség

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria