Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.08.07

Végzettség

középiskola / gimnázium

Rövid leírás:

Olyan Kollégát Keresünk, Aki

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Képes változó prioritások mellett dolgozni
  • Töretlen versenyszellemű
Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • Irányítja a készletellenőrzési csapat munkáját
  • Felelős a készletellenőrzéssel kapcsolatos eljárások, munkautasítások és formanyomtatványok aktualizálásért, újak létrehozásáért.
  • Folyamatosan ellenőrzi a készletpontosságot a raktár összes területén
  • Heti, havi, riportok készítése
  • Együttműködik a társosztályokkal (beszerzés, raktár, pénzügy)
  • Vezeti és irányítja a leltár előkészítését, az eltérések elemzését, jóváhagyatását és lekönyvelését
  • Auditokon való együttműködés, adatszolgáltatás
  • Elemzi az SAP rendszerből lekért készletjelentések és tranzakciós riportok adatait
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 2-3 év vezetői tapasztalat raktári területen
  • Készletellenőrzési tapasztalat
  • Magas szintű excel ismeretek (kimutatások, függvények, táblázatok kezelése)
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP WM leltár modul ismeret
  • SQL lekérdezések ismerete
Amit kínálunk:
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés + juttatások