Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.08.29

Végzettség

középiskola / gimnázium

Rövid leírás:

Olyan Kollégát Keresünk, Aki

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Képes változó prioritások mellett dolgozni
  • Töretlen versenyszellemű
Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • 20 fős csapat vezetése, motiválása, ellenőrzése, beosztások tervezése
  • Pozitív munkahelyi légkör biztosítása, újbelépő munkavállalók támogatása.
  • Tűz és munkavédelmi előírások betartatása
  • A raktár napi beszállítási és kiszállítási tevékenységek ellátása, ellenőrzése, felülvizsgálata és javítása
  • Leltárakban való részvétel
  • Munkafolyamatok és rendszerek működtetése, betartatása, biztosítása
  • Raktár területén keletkezett események, károkozások, balesetek jelentése a felettesének, jegyzőkönyvek, és fényképek elkészítése, azok továbbítása az erre vonatkozó ügyviteli utasítások szerint
  • Határidős feladatok megfelelő ütemezése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • SAP megfelelő szintű ismerete
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat raktározási, komissiózó / áru összekészítő csapat irányításában, ellenőrzésében, munka szervezésében
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés + juttatások