Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.08.22

Végzettség

egyetem

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
Küldd el jelentkezésed Logisztikai adminisztrációs vezető állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • Raktári készletmozgások SAP WM rendszerben történő lekövetése
  • SAP WM felhasználók oktatása és támogatása
  • Beosztott adminisztrátorok irányítása
  • PO-k és bejövő szállítólevelek összevetése, szükség esetén PO-k igénylése társosztályoktól
  • Beérkező árukkal érkező szállítólevelek, CMR okmányok, jegyzőkönyvek dokumentálása
  • SAP WM-ben raktári kiszedési feladatok legenerálása
  • Jelenléti ívek, szabadság engedélyek naprakész dokumentálása
  • Logisztikai KPI-ok naprakész vezetése
  • Időkapu menedzsment
  • Raktári munkához kapcsolódó bolti hibanaplók lekezelése
  • Kimenő szállítólevelek nyomtatása, kimenő áruk mozgásának lekönyvelése
  • Társosztályok megkereséseinek gyors és hatékony kezelése
  • Göngyöleg nyilvántartás naprakész vezetése
Elvárások:
  • Hasonló munkakörben SAP WM-mel működtetett nagyraktári környezetben megszerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Raktári és szállítási KPI-ok átfogó ismerete és képesség az adatok elemzésére
  • Csapatjátékos hozzáállás, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos MS Excel felhasználó
  • Gyors felfogóképesség, feladat- és megoldás orientált gondolkodásmód
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzés képessége
  • Elhivatott, tettrekész személyiség, aki képes komplex, gyorsan változó környezetben dolgozni, gyakran változó prioritásokkal
  • Határidő-orientált munkavégzés

Előnyt jelent:
  • SQL, MS Access, VBA ismeret
Amit kínálunk:
  • Stabil, biztos háttér egy 30 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség