Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.08.22

Végzettség

általános iskola

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
Küldd el jelentkezésed Csoportvezető állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • Aktív részvétel az új raktári operáció felállításában és beindításában
  • Beérkező kamionok lerakodásának és áru beérkezésének hatékony kezelése
  • A vevői és bolti rendelések kigyűjtésének pontos végrehajtása
  • Csomagolás folyamatos figyelemmel követése, kiszállítások pontos végrehajtása
  • Többlet, hiány, sérült termékek kezelése
  • A raktári rendszer teljes körű ismerete, kezelése
  • Beérkező hívások, e-mailek kezelése, riportok határidőre történő elkészítése
  • Balesetek megelőzésére irányuló szabályok betartatása, baleset esetén a szükséges intézkedések megkezdése
  • Raktári kollégák koordinálása
  • Részvétel a napi raktári folyamatokban, leltárakban
  • Egyéb a felettesei által meghatározott feladatok végrehajtása
Elvárások:
  • OKJ Targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Fizikai terhelhetőség
  • Önállóság, precizitás, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörülmények