Szakterület:

Logisztika

Posztolás dátuma:

2019.11.12

Végzettség

egyetem

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
Küldd el jelentkezésed Szállítási vezető állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Üllő - K-Sped Krt. 1.

Feladatok:
  • Központi raktárból bolthálózatba irányuló szállítási feladatok leszervezése külsős szállítmányozó és fuvarozó cégekkel
  • Webáruházi futáros szállítási feladatok leszervezésre
  • Ad-hoc szállítási feladatok leszervezése saját járművel vagy alvállalkozókkal
  • Alvállakozói fuvarszámlák ellenőrzése, jóváhagyása és adminisztrációja
  • Beosztott diszpécser munkájának irányítása
  • EKAER ügyintézés
  • Szállítási költségek folyamatos elemzése és optimalizálása
Elvárások:
  • Hasonló munkakörben megszerzett 3 éves vezetői tapasztalat
  • Logisztikai KPI-ok átfogó ismerete és képesség az adatok elemzésére
  • Csapatjátékos hozzáállás, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos MS Excel felhasználás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
  • Gyors felfogóképesség, feladat- és megoldás orientált gondolkodásmód
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzés képessége
  • Elhivatott, tettrekész személyiség, aki képes komplex, gyorsan változó környezetben dolgozni, gyakran változó prioritásokkal ő-orientált munkavégzésre

Előnyt jelent:
  • SAP WM ismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség