Szakterület:

Adminisztráció

Posztolás dátuma:

2019.09.26

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha szeretnél egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Telephelyek vagyonvédelmi (riasztórendszerek, CCTV rendszerek) rendszereinek üzemeltetése, karbantartási feladatok megszervezése, eseti meghibásodások esetén javítási munkák megrendelése
  • Telephelyek áruvédelmi (áruvédelmi antennák, egyedi termékvédelmi berendezések) rendszereinek üzemeltetése, karbantartási feladatok megszervezése, eseti meghibásodások esetén javítási munkák megrendelése
  • Áruvédelmi kellékanyagok folyamatos biztosítása a telephelyek részére
  • Üzemeltetéshez szükséges műszaki eszközök, kellékanyagok folyamatos biztosítása a telephelyek részére (megrendelés, készletezés)
  • Kapcsolódó árajánlatok bekérése, költségek kiértékelése
  • Számlák, munkalapok ellenőrzése, feldolgozása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Telephelyi információs táblázatok, nyilvántartások vezetése
  • Műszaki ügyelet biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office felhasználói ismeretek
  • Teljesítményorientált gondolkodásmód
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos fellépés

Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség