Szakterület:

Műszaki

Posztolás dátuma:

2019.09.27

Végzettség

szakiskola / szakmunkásképző

Ha szeretnél egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Telephelyek erősáramú rendszereinek, berendezéseinek karbantartása, javítása
  • Fénycső cserék, armatúrák, aljzatok, kapcsolók javítása Kismegszakítók cseréje, javítása
  • Elektromos berendezések ellenőrzése, szükség szerinti javítása
  • Üzletberendezés világításának, kapcsolóinak, dugaljainak javítása
  • Központi irodaház heti szintű ellenőrzése, javítása
  • Érintésvédelmi hibák javítása
  • Mérőórák leolvasása havi rendszerességgel
  • Üzletek költözése, átrendezése során szükséges villamos kivitelezési munkák
  • Az általános karbantartóval való aktív együttműködés
Elvárások:
  • minimum szakirányú (villanyszerelői) szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás a változó területen lévő munkavégzéshez
  • Pontos, precíz, magas minőségű munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Rugalmasság

  • Erősáramú hálózatok kivitelezésében, javításában, berendezések javításában szerzett tapasztalat
  • Épületgépészeti, építészeti javításokban szerzett tapasztalat
  • Középfokú szakirányú végzettség, egyéb szakirányú képzettségek
Amit kínálunk:
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria (havi br. 30.000 Ft értékben)
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Korszerű munkakörülmények és munkaeszközök