Szakterület:

Jog

Posztolás dátuma:

2019.09.16

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha szeretnél egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk Jogi adminisztrátor munkakörre!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Munkaügyi nyilvántartás vezetése
  • Munkaszerződések készítése
  • Beléptetések és kiléptetések adminisztrációja
  • Szerződések adminisztrációja
  • Szerződés-nyilvántartó rendszer vezetése
  • Heti, havi és egyedi statisztikák/kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, egyedi megkeresések megválaszolása
  • Iktatási, postázási feladatok ellátása
Elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel alapos ismerete)
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló helyesírás és fogalmazási készség

Előnyt jelent:
  • Jogi asszisztensi szakképesítés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség