Szakterület:

Műszaki

Posztolás dátuma:

2019.11.12

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk!
Küldd el jelentkezésed Üzemeltetési vezető állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • Az üzemeltetési osztály (4 fő) működésének vezetése, szakmai irányítása
  • A vállalat létesítményeinek (üzlethálózat, irodaközpont, raktárépületek, logisztikai központ) műszaki üzemeltetésével szükséges szolgáltatások (közüzemek, távközlés, létesítményhigiénia, vagyonvédelem) biztosítása, szerződések megkötése, kontrollja.
  • Telephelyek működéséhez szükséges műszaki eszközök, iroda- és takarítószer, valamint egyéb kellékanyagok ellátásának biztosítása
  • Telephelyek áru- és vagyonvédelmének rendszereinek műszaki üzemeltetése;
  • Rendszeres műszaki jelentések, kimutatások elkészítése;
  • Műszaki feladatok dokumentálása;
  • Energiamenedzsment
  • Éves üzemeltetési költség tervek, havi költség ellenőrzések, riportok elkészítése
  • Üzemeltetési feladatok ellátásához szükséges szolgáltatások, eszköz beszerzések pályáztatása
  • Beszállítókkal, alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Kitűnő számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó képesség, pontos határidő-betartás
  • Jó kommunikáció és együttműködési képesség
  • Önállóság, terhelhetőség, tanulási hajlandóság
  • Határozott fellépés, minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete,

  • Felsőfokú műszaki végzettség  (villamosmérnök, épületgépész mérnök, műszaki manager)
  • Több éves üzemeltetői, vezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Több, mint 30 éves stabil cégháttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria (havi br. 30.000 Ft értékben)
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Korszerű munkakörülmények és munkaeszközök
  • Hosszú távú munkalehetőség