Szakterület:

Egyéb

Posztolás dátuma:

2020.01.07

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel raktáros munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
Küldd el jelentkezésed Leltárvezető-ellenőr állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • készletellenőrző leltárak levezetése országosan, a Társaság 69 áruházában és központi raktárában
  • leltárfelkészülések helyszíni ellenőrzése az áruházakban
  • leltárdokumentáció összeállítása
  • készletvezetési problémák kezelése
  • társaság szabályozásai alapján az áruházi folyamatok felmérése, valamint a folyamatokhoz kapcsolódó kontrollok működésének ellenőrzése
  • jelentések, statisztikák készítése
  • a folyamatok fejlesztésének támogatása, javaslatok megfogalmazása
  • részvétel belső kivizsgálások lefolytatásában
Elvárások:
  • pontosság, precizitás
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, vezetési gyakorlat
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • rendszeres vidéki munkavégzés vállalása szállás biztosításával
  • utazási hajlandóság
  • SAP gyakorlat
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • rendszerben való gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi tapasztalat
Amit kínálunk:

stabil, biztos háttér egy 30 éves szakmai múlttal rendelkező cégben

szakmai fejlődési lehetőség

versenyképes jövedelem