Szakterület:

Műszaki

Posztolás dátuma:

2020.01.27

Végzettség

szakiskola / szakmunkásképző

Rövid leírás:

Küldd el jelentkezésed állásajánlatunkra!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:
  • A Vöröskő Kft. által üzemeltetett közel 70 műszaki áruház, raktárak, irodaközpont általános, építészeti, gépészeti és elektromos karbantartási, javítási feladatainak ügyintézése, épületgépészeti berendezések (fűtés, hűtés, emelőgépek, automata ajtók karbantartásának, javításának ügyintézése.
  • Kapcsolódó árajánlatok bekérése, költségek kiértékelése, szerződések előkészítése
  • Rendszeres műszaki jelentések, kimutatások elkészítése;
  • Éves üzemeltetési költség tervek, havi költség ellenőrzések, riportok elkészítése
  • Üzemeltetési, karbantartási feladatok ellátásához szükséges szolgáltatások, eszköz beszerzések pályáztatása
  • Telephelyek vagyonvédelmi (riasztó és CCTV), valamint áruvédelmi rendszereinek üzemeltetése, karbantartási feladatok megszervezése, eseti meghibásodások esetén javítási munkák megrendelése
  • Számlák, munkalapok kontrollja
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (erősáramú/gyengeáramú/épületgépész középiskolai, technikusi)
  • Műszaki beállítottság
  • Gyakorlatias szemléletmód
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Precíz, magas minőségű munkavégzés
  • Rugalmasság
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

  • Épületgépészeti/Épületvillamossági/Vagyonvédelmi/Áruvédelmi rendszerek üzemeltetésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Ingatlanüzemeltetési, létesítménygazdálkodási tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
Amit kínálunk:
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Folyamatos szakmai fejlődés