Szakterület:

Értékesítés

Posztolás dátuma:

2020.02.11

Végzettség

általános iskola

Érdekel a műszaki cikkek világa, viszont nincs benne tapasztalatod? Jelentkezz hozzánk értékesítőnek, vegyél részt szakmai képzéseinken, ahol piacképes és gyakorlatorientált tudást kapsz tőlünk!

Az Euronics 30 éve azon dolgozik, hogy mindenkihez eljuttassa a legújabb innovációkat.

Segíts Te is minket ebben!

Munkavégzés helye:
  • Balatonfüred - Kossuth L. u. 16.
  • Jászberény - Nagykátai út 24/A
  • Kapuvár - Gesztenye sor 5.
  • Mór - Vértes út 2586/36 hrsz.
  • Paks - Barátság u. 3.

Feladatok:
  • Elektronikai cikkek és egyéb kiegészítők értékesítése
  • Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás
  • Árumozgatásban való segédkezés
Elvárások:
  • Akkor leszel sikeres, ha szívesen beszélgetsz az emberekkel, és szeretsz értékesíteni.
  • Legyél udvarias, kedves és türelmes a vásárlókkal
  • Tudd használni a számítógépet
  • Fizikálisan bírd a terhelést
  • Lehetsz pályakezdő, nálunk ez nem akadály

Előnyt jelent:
  • Érdekeljenek a műszaki cikkek
  • Örülünk, ha van értékesítési gyakorlatod
Amit kínálunk:
  • Mindig időben érkező munkabér
  • Teljesítmény alapú bérezés, cafeteria
  • Stabil munkaadói háttér
  • Modern eszközök
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések
  • Baráti, összetartó csapat