Szakterület:

Értékesítés

Posztolás dátuma:

2019.07.05

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.

Küldd el jelentkezésed boltvezető állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Szolnok - Téglagyári út 30. (TESCO)

Feladatok:
  • Az áruházi csapat irányítása, motiválása;
  • étékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján;
  • az áruház napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása;
  • készlet kezelése;
  • az áruházi arculat megjelenések felügyelete;
  • számlázás, megrendelés, bevételezés;
  • vásárlók kifogástalan kiszolgálásának biztosítása.

Elvárások:
  • Műszaki érdeklődés;
  • középfokú kereskedelmi végzettség;
  • kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat;
  • értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel);
  • gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

SAP ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség