Szakterület:

Értékesítés

Posztolás dátuma:

2019.06.14

Végzettség

középiskola / gimnázium

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
Küldd el jelentkezésed állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém - Pápai út 36. (Központ)

Feladatok:

Áruházi dolgozók munkájának támogatása, koordinálása és kontrollálása
Aktív részvétel az üzlet értékesítési tervének megvalósításában
Áruházi folyamatok javítása
Jelentések, statisztikák, riportok készítése
Áruházi személyzet kiválasztása

Elvárások:

Kereskedelemben eltöltött minimum: 3 év szakmai tapasztalat, ebből legalább 1 év vezetői gyakorlat
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Célorientált, lendületes, kimondottan dinamikus személyiség
Határozott fellépés, kiváló kommunikációs- és együttműködési képesség
Felelősségteljes, lojális, motivált személyiség
Nagyfokú teherbírás és stressz tűrő képesség

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Stabil, biztos háttér egy több mint 28 éves múlttal rendelkező cégnél
Céges autó
Laptop és mobil telefon a munkavégzéshez