Csomagoló

Üllő
Logisztika
Tapasztalattal rendelkező (1-3 év)
Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, új üllői robotizált raktárunkba csomagoló pozícióra várjuk jelentkezésedet! Az Euronics, országosan több, mint 60 áruházzal rendelkező műszaki szakkereskedő cég. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedői.

Amiben számítunk rád

  • Termékek számítógépen való rendszerbeli csomagolása
  • Termékek fizikális csomagolása a megadott céges kritériumok szerint
  • Termékek ellenőrzése, összekészítése és fóliázása futáronként elkülönítve
  • Értéktári termékek kigyűjtése PDA segítségével
  • Raktári rend fenntartása
  • Éves leltáron való részvétel

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Alapfokú végzettség
  • 2 műszak vállalása

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria, már az első teljes hónaptól

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Visszahívást kérek

Állás adatai

2024.05.23.
Teljes munkaidő
Határozatlan idejű
1767
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Csomagoló