Kontroller

Veszprém
Pénzügy
Tapasztalattal rendelkező (1-3 év)
64 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 33 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Amiben számítunk rád

  • Terv/tény tábla összeállítása, eltérések kimutatása, elemzések készítése
  • Éves tervezés összefogása
  • Napi, havi riportok készítése
  • Kisebb, önálló projektekben való részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • 0-2 év szakmai tapasztalat
  • Magas szintű Microsoft Excel ismeret
  • Erős analitikai és logikai gondolkodásmód

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Stabilitás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria, már próbaidő alatt is

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismerete
Visszahívást kérek

Állás adatai

2022.07.31.
Teljes munkaidő
Határozatlan idejű
1558
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kontroller