Raktári csoportvezető

Üllő
Logisztika
Tapasztalattal rendelkező (1-3 év)
Az Euronics, országosan 62 áruházzal rendelkező műszaki szakkereskedő cég, melyet 1989-ben, Balatonfüreden alapítottak. A mai napig családi vállalkozásként működünk, teljes kollektívánk eléri az 1 100 főt. Tőkeerős, stabil piaci hátterünk és üzlethálózatunk mellett online értékesítésünk is folyamatosan fejlődik. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedők vagyunk. Cégünk veszprémi központja mellett, Budapesten és Üllőn is vannak irodáink. Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, az alábbi pozícióra várjuk jelentkezésedet.

Amiben számítunk rád

  • Beérkező kamionok lerakodásának és áru beérkezésének hatékony kezelése
  • A vevői és bolti rendelések kigyűjtésének pontos végrehajtása
  • Csomagolás folyamatos figyelemmel követése, kiszállítások pontos végrehajtása
  • Többlet, hiány, sérült termékek kezelése
  • A raktári rendszer teljes körű ismerete, kezelése
  • Beérkező hívások, e-mailek kezelése, riportok határidőre történő elkészítése
  • Balesetek megelőzésére irányuló szabályok betartatása, baleset esetén a szükséges intézkedések megkezdése
  • Raktári kollégák koordinálása
  • Részvétel a napi raktári folyamatokban, leltárakban
  • Egyéb a felettesei által meghatározott feladatok végrehajtása

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • OKJ Targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Fizikai terhelhetőség
  • Önállóság, precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Felelősségteljes pozíció
  • Magyar cégvezetés által nyújtott stabil cégháttér
  • Folyamatos fejlődés
  • Inspiráló feladatok
  • Cafeteria az első teljes hónaptól, már próbaidő alatt is
Visszahívást kérek

Állás adatai

2022.08.31.
Teljes munkaidő
Határozatlan idejű
1584
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Raktári csoportvezető